Michaela Bencová, cestovní agentura Mibentravel

ID: 622428

Kyriad Disneyland Paris Hotel ***

Poloha
Kyriad Disneyland Paris Hotel má záviděníhodnou polohu, která zajišťuje hostům snadný přístup do kouzelného světa Disney, tak jako k široké škále stravování a nákupních možností. Hosté se vlakem do centra Paříže dostanou do 45 min, kde na ně bude čekat Bastille, Arc de Triomphe, des Champs Elysees, muzeum Louvre, různé galerie, divadla a pod. Hotel nabízí vynikající hodnotu za peníze, skvělé služby a ubytování v přátelské atmosféře. Prozkoumejte pohádkový Disneyland, romantický Paříž a úžasné okolní regiony. Hotel je přístupný ze silnice A4 (exit číslo 14). Chessy / Marne la Vallee železniční stanice je snadno dostupná z hotelu díky pravidelné kyvadlové dopravě stejně jako Disney parky. Z pařížských letišť se do hotelu dostanete transferem.
Služby hotelu
24 h. recepce, bezpečnostní depozitní služby, turistické informační služby včetně prodeje lístků do Disney parků, prostory pro pořádání schůzek / eventů, prodejní automaty, nekuřácký hotel, bezplatný přístup na Wi-Fi internet, kočárky a deštníky k pronájmu, Disney Obchod, kyvadlovou doprava na železniční stanici, parkování, bezplatná úschovna zavazadel, úklid, služby prádelny, klimatizace / topení, kyvadlová doprava do Disney parků, business služeb včetně poštovních / faxových / kopírovacích, služba probuzení po telefonu.
Ubytování
K dispozici jsou: jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek.
Kyriad Disneyland Paris Hotel nabízí vzdušné a pohodlné pokoje. Vybavení pokoje: koupelna, fén, individuálně řízená klimatizace / topení, satelitní TV s plochou obrazovkou, trezor, bezplatné Wi-Fi připojení na internet, prostor na sezení, psací stůl / toaletní stolek, telefon s přímou volbou. Extra steliva, ložní prádlo, ručníky, dětské postýlky a žehlící vybavení je k dispozici na vyžádání. Všechny pokoje mají výhled na okolí.
Stravování
Možnost stravování: bez stravy, snídaně.
Hotelová restaurace Le Marche Gourmand servíruje výborné jídla na snídani. Pokrmy sestávají ze sezónních surovin az mezinárodních jídel. Během teplejších měsíců je otevřena i terasa a tak se hosté mohou najíst přímo pod širým nebem. Hotelový bar nabízí kvalitní vína, pivo, lihoviny i nápoje po celý den.
Doprava
Letecká doprava je zajištěna na pravidelných linkách. V ceně dopravy je zahrnuto příruční zavazadlo standardních rozměrů i transfer z letiště do hotelu a zpět. Informaci o letecké společnosti, letových časech a přesné informace o zavazadlech pro konkrétní termín vám rádi poskytneme na požádání.
Doporučený program
1.den - Přílet do Paříže. Transfer do hotelu v Disneylandu. Individuální program podle času příletu.
2.den - 4.den - návštěva zábavních parků dle Vašeho výběru (Disneyland a Walt Disney Studios Park). V případě zájmu můžete navštívit centrum Paříže. Vlaky RER (linka A) se do města z Disneylandu dostanete rychle a jednoduše (za cca 40 min.).
5.den - Individuální program podle času odletu. Transfer z hotelu na letiště. Odlet z Paříže.
V případě pobytu na 4 dny / 3 noci doporučujeme vynechat program 4. dne.
Orientační ceny vstupů
Ceny lístků do Disneylandu na jeden den se pohybují:
- 2 parky SUPER MAGIC Ticket - platný na každý den v roce. Cena: 84 € / osoba (12+) a 77 € / dítě (3 - 11 r),
- 2 parky MAGIC Ticket - platný v sezóně i mimo sezónu, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 74 € / osoba (12+) a 67 € / dítě (3 - 11 r.)
- 2 parky MINI Ticket - platný jen mimo sezóny, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 60 € / osoba (12+) a 54 € / dítě (3 - 11 r.)
- 1 Park SUPER MAGIC Ticket - platný na každý den v roce. Cena: 69 € / osoba (12+) a 62 € / dítě (3 - 11 r.)
- 1 Park MAGIC Ticket - platný v sezóně i mimo sezónu, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 59 € / osoba (12+) a 52 € / dítě (3 - 11 r.)
- 1 Park MINI Ticket - platný jen mimo sezóny, je možné jej použít na dny vyznačeny v kalendáři (na webové stránce). Cena: 47 € / osoba (12+) a 40 € / dítě (3 - 11 r.)
Všechny lístky jsou platné na jeden rok od data zakoupení (více na stránce www.disneylandparis.com). Kalendář - doba platnosti
Paríž
Vítězný oblouk - 9,5 €, Pantheon - 8,5 €, Eiffelova věž - 9 € - 15 €, Louvre - 12 €, Muzeum d'Orsay - 9 €, Sainte Chapelle - 8,5 €, Notre Dame - katedrála 0 €, vstup na střechu 8,5 €, Versailles Passport 18 €, Paris Museum Pass 2 dny 42 €, 4 dny 56 €, 6 dny 69 €
Poznámka
Cena zájezdu je kalkulována na základě ceny letenky na pravidelné lince a dostupnosti ubytování a je denně aktualizována. Při objednání je třeba zadávat celá jména pasažérů, tak jak jsou uvedeny v cestovním dokladu. Změna jména po zakoupení dokladů není možná!
Cena zahrnuje
letecká doprava
letištní poplatky a příruční zavazadlo
4x ubytování ve vybraném hotelu s vybraným stravováním: Snídaně - Bed & Breakfast (BB)
transfer letiště - město (autobusová / železniční stanice) - letiště
kapesní průvodce
pojištění insolventnosti
Cena nezahrnuje
doporučený příplatek za cestovní pojištění
vstupy (muzea a památky) a výlety
místní taxy
služby delegáta (program si zajišťují klienti individuálně)
možnost příplatku za registrované zavazadla do podpalubí
transfer město (autobusová / železniční stanice) - hotel - město (autobusová / železniční stanice)
24.11. (Pá) - 27.11. (Po) 2017 - 4 dny, 3 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Krakow
-12 287 Kč Rezervace
25.11. (So) - 29.11. (St) 2017 - 5 dní, 4 noci
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Vídeň
-11 535 Kč Rezervace
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Vídeň
-12 116 Kč Rezervace
26.11. (Ne) - 29.11. (St) 2017 - 4 dny, 3 noci
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Bez stravy
Letecky/Krakow
-8 818 Kč Rezervace
Osoba na základním lůžku v pokoji 1/2 další typy pokojů
Snídaně
Letecky/Krakow
-9 196 Kč Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: SOLARTOUR, s.r.o. IČO: 44 665 491
Vytvářím objednávku...